Aktualności

books

Aktualności

  Obecnie w siedzibie Biblioteki o powierzchni 1728 m kw. mieszczą się na parterze: wypożyczalnia dla dzieci, wypożyczalnia dla dorosłych. Klimatyzowane piętro to czytelnia dla dorosłych, która liczy 80 miejsc, sala konferencyjna i Punkt Informatyczny.

Biblioteka jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych. Posiada podjazd i sanitariaty przystosowane dla ich potrzeb.

„Jeszcze w zielone gramy" - wykład z Jolantą Kopeć

utworzono .

Jolanta Kopeć – autorka książki W dwa wieczory do siebie, PR-owiec, project managerka, trenerka rozwoju osobistego, coach i storytellerka.

Laureatka ogólnokrajowego konkursu Ministerstwa Rozwoju Regionalnego Eurolider 2012 dla liderów lokalnych zaangażowanych w rozwój swoich społeczności. Od 20 lat kieruje zespołami projektowymi, rewitalizuje zdegradowane dzielnice, od trzech lat prowadzi zajęcia dla kobiet i seniorów w Pracowni Rozwoju.

Wspiera w budowaniu pewności siebie i pomaga spełniać osobiste i zawodowe marzenia. Na własnym przykładzie udowadnia, że płeć, wiek, miejsce urodzenia, status społeczny nie są przeszkodą w życiu na własnych zasadach. Wierzy w siłę opowieści i sięga po nie z entuzjazmem.

W lutym 2022 miał miejsce jej literacki debiut W dwa wieczory do siebie, ciepło przyjęty od pierwszych dni obecności na rynku.

 


 

Jolanta Kopeć