Z przyjemnością informujemy czytelników, że w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa pozyskaliśmy środki finansowe na zakup książek. Z Programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek” w Priorytecie 1 otrzymaliśmy:

2014 r. - 43000 zł (Priorytet 1) i 21612 zł (Priorytet 2)

2015 r. - 53400 zł (Priorytet 1)

2016 r. - 54018 zł (Priorytet 1)

2017 r. - 53800 zł (Priorytet 1)

2018 r. - 54000 zł (Priorytet 1)

2019 r. - 30000 zł (Priorytet 1)

2020 r. - 10000 zł (Priorytet 1)

Zakup nowości wydawniczych do bibliotek przeznaczamy na zakupy dla nas i naszych filii.

Dodatkowo w 2014 roku w Priorytecie 2 „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych”, wzbogaciliśmy zbiory czterech bibliotek w radomszczańskich szkołach: ZSG nr 3 w Radomsku, ZSG nr 4 w Radomsku, ZSG nr 7 w Radomsku oraz PSP nr 5 w Radomsku.

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

logo

Dnia 27 listopada 2014 r. wszystkie książki zakupione w ramach Programu Biblioteki Narodowej trafiły do bibliotek szkolnych.

Fotogaleria z realizacji Projektu

PSP nr 5

Głośne czytanie książek ph. "Franklin przyjacielem dzieci"

Spotkanie z Renatą Piątkowską ph.  Na wszystko jest sposób