Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2013

Miło nam poinformować Państwa, że Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku jako jedna z jedenastu bibliotek publicznych w Polsce uzyskała dofinansowanie w konkursie „Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2013”.

Jest to program dotacyjny Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego realizowany przez Instytutu Książki, którego celem jest podniesienie standardu bibliotek publicznych poprzez wyposażenie bibliotek w nowoczesny sprzęt komputerowy umożliwiający użytkownikom biblioteki korzystanie z Internetu, a bibliotekarzom katalogowanie zbiorów bibliotecznych
i udostępnianie ich on-line.

Nasz projekt pt. "To nie baśń - to nowa rzeczywistość" - rozwój infrastruktury biblioteki w Radomsku otrzymał dofinansowanie w wysokości prawie 20 tys. zł.

kraszewski