Informacje

info-icon

Informacje

Wszystkie działy biblioteki są skomputeryzowane. Działalność merytoryczna odbywa się za pośrednictwem programu komputerowego „SOWA”.

„LATO W MIEŚCIE 2018”

PLAN DZIAŁAŃ MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W RADOMSKU

W RAMACH AKCJI „LATO W MIEŚCIE 2018”

Ogólnopolskie konkursy plastyczne :

• „Pocztówka z wakacji” – XV edycja
  • „Mój pierwszy przewodnik po Europie” – XI edycja

Warsztaty :

5: lipca

godz.11.00 - „Fiki miki grafiki ” - warsztaty graficzne prowadzone przez Igę Borowiecką – Grzywacz – artystę plastyka – Filia Nr 3 MBP

8: sierpnia

godz.11.00 - „Rysuj z mistrzem” - warsztaty karykatury i rysunku satyrycznego prowadzone przez Dariusza Pietrzaka – rysownika, karykaturzystę, twórcę filmów animowanych.

Spektakl:

13: sierpnia

godz.12.00 - „Małpka Fiki” - spektakl w wykonaniu Studia Teatralnego  Krak-Art z Krakowa.

Wystawy książek ze zbiorów biblioteki :

• „Nic dwa razy się nie zdarza” - wakacje z poezją Wisławy Szymborskiej
  • „Wakacyjne czytanie” - poznaj nasze audiobooki
  • „Mały Powstaniec” - w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego
  • „Cud nad Wisłą”
  • „Porozumienia Sierpniowe”

„Komputerowy zawrót głowy”spotkania internautów w Wakacyjnym Klubie Internautów w Punkcie Informatycznym (lipiec).