Warsztaty komputerowe Scratch - gra "Żuczek"

22 lipca br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku odbyły się pierwsze z trzech zaplanowanych warsztatów wakacyjnych z kodowania, przy użyciu oprogramowania Scratch. Uczestnicy zajęć mieli za zadanie stworzenie gry o nazwie „Żuczek”, w którą sami mogli potem zagrać, rywalizując między sobą. W najbliższy piątek, 24 lipca odbędą się kolejne warsztaty z kodowania, gdzie uczestnicy ponownie będą ćwiczyć swoją wyobraźnię i umiejętności, kreując nowe zabawy.

Gra Żuczek