Kalendarz imprez kulturalno-oświatowych organizowanych w marcu 2020 r.

1. „Artystki, muzy, gorszycielki” - wystawa książek ze zbiorów biblioteki.

2. „Kolory lata w portrecie” - wystawa fotografii Grzegorza Łypa

z Towarzystwa Fotograficznego im. E. Osterloffa w Radomsku.

3. „Siła-Kobiecość-Harmonia” - wystawa fotografii

02.03.2020 r. godz.10.00 (poniedziałek)

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

„Rotmistrz Witold Pilecki” - spotkanie z Małgorzatą Strękowską - Zarembą – autorką książek dla dzieci i młodzieży.

12.03.2020 r. godz.15.30 (czwartek);  25.03.2020 r. godz.15.30 (środa)

„Popołudniowe czytanie” - głośne czytanie dzieciom i młodzieży z TPD Koło Pomocy w Radomsku.

18.03.2020 r. godz.16.00 (środa)

Spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki – Filia Nr 1 MBP.

18.03.2020 r. godz.11.00 (środa)

Rozstrzygnięcie XV edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Z górki na pazurki – moje ferie”.

20.03.2020 r. godz.16.00 (piątek)

Spotkanie członków  Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci.

21.03.2020 r. ŚWIATOWY DZIEŃ POEZJI

„Zabierz ze sobą wiersz”  - akcja promująca czytanie poezji.