Dominik Żulicki - koncert z okazji Światowego Dnia Poezji

3a39949a 9097 4e42 836c 12bb420e072c

.

Dominik Żulicki

Urodziłem się w 1980 roku w Skarżysku-Kamiennej, jestem autorem tekstów, kompozytorem i piosenkarzem. Jestem też laureatem festiwali poetyckich i turystycznych, m.in. OPPA, Bazuna, Festiwal im. Wojtka Bellona w Busku Zdroju czy Spływarka w Warce. Piszę piosenki, pełne pytań o cel i sens życia z pogranicza poezji śpiewanej i piosenki autorskiej. Od lat ściśle współpracuję z Miejskim Domem Kultury w Radomsku.

Muzyka:

2023 - autorska płyta pt. "Gdy nadejdzie czas"

Konkursy i festiwale:
OPPA
Festiwal im. Wojtka Bellona w Busku Zdroju.
BAZUNA
SpłyWarka w Warce