„BAJKI POMAGAJKI" - Filia nr 2

Po raz szósty odbyły się w Filii nr 2 zajęcia z dziećmi z Przedszkola Specjalnego z cyklu BAJKI POMAGAJKI.

Tym razem temat dotyczył umiejętności współpracy. Przedszkolaki zapoznały się z treścią bajki terapeutycznej pt. "Rufus ". Śledząc przygody zwierzątek zrozumiały, że trzeba się dzielić swoimi zabawkami. Ale też, jak ważna jest wzajemna szczerość i życzliwość. Na zakończenie wspólnie i według własnej inwencji pokolorowały malowanki liski.

.

8b7db6ce 5856 4408 81e7 d152094ced7b