Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki - Filia nr 1

Dyskusyjny Klub Książki rozpoczął kolejny rok swojej działalności.
Na pierwszym w 2024 roku spotkaniu,23 stycznia, członkowie rozmawiali o książce "Szkoła aniołów" Toni Hill - powieści gotyckiej w stylu "Cienia wiatru" Zafona. Jest to historia nienawiści, zemsty, zdrady, obsesji... i zbrodni. Klątwa? Kara za grzechy? Czy tkwiące w ludziach zło? Zapraszamy do przeczytania!
Klubowicze rozpoczęli ten rok nie tylko literacko, ale także muzycznie. 26 stycznia wspólnie wysłuchali najpiękniejszych utworów muzyki klasycznej podczas koncertu karnawałowego Orkiestry Solistów Wiedeńskich z Grażyną Brodzinską pod dyrekcją Piotra Gładkiego, występujących na scenie radomszczańskiego Miejskiego Domu Kultury w Radomsku.

.