Rozszerzona prezentacja multimedialna w Canvie z użyciem animacji – warsztaty komputerowe

W środę, 12 lipca br., w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku kontynuowano warsztaty komputerowe pod tytułem: Tworzenie prezentacji multimedialnej w Canvie.

Tym razem uczestnicy zapoznali się z zaawansowanymi funkcjami i możliwościami tego narzędzia, takimi jak dodawanie animacji, efektów specjalnych, filmu i dźwięku do swoich prezentacji. Warsztaty były prowadzone w sposób profesjonalny i praktyczny, a uczestnicy mieli okazję wykazać się kreatywnością i umiejętnościami technicznymi. Warsztaty spotkały się z dużym uznaniem i zadowoleniem ze strony uczestników.

.