Mały fotograf- warsztaty fotografii cz. I, II

Dziś (19 lipca br.) odbyły się kolejne warsztaty fotografii.

Jest to kontynuacja poprzednich warsztatów fotografii, na których uczestnicy wspólnie  przejrzeli oraz przedyskutowali zrobione przez siebie na poprzednich warsztatach zdjęcia. Dokonali przy użyciu oprogramowania komputerowego podstawowych korekt takich jak: jasność, ostrość, kadrowanie. Uczestnicy puścili wodze fantazji przy korektach z użyciem filtrów kolorystycznych. Warsztaty dały dzieciom wiele frajdy i zabawy.

Dziś odbyły się pierwsze z dwóch części warsztatów fotografii.

Uczestnicy warsztatów z wielką ochotą fotografowali przygotowane w plenerze "pluszaki" w roli rekwizytów, a w dalszej części po zapoznaniu się już lepiej ze sprzętem fotograficznym robili sobie wzajemnie zdjęcia portretowe. Jak się okazało w trakcie warsztatów wiele osób ma już zapędy na "wielkiego fotografa".

Kontynuacja warsztatów już za tydzień we wtorek 19 lipca br., na które serdecznie zapraszamy.

1657620366939