Kontakt

page

Kontakt

  Wybierz z listy placówkę lub oddział Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku, następnie wypełnij formularz kontaktowy - wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką.

Po wybraniu placówki możesz uzyskać szczegółowe informacje teleadresowe.

 

Wybierz kontakt:

Filia nr 2

Adres

  • Piastowska 10
  • 97-500 Radomsko
  • Woj. Łódzkie

Kontakt

  • Tel. 44 6817112

Dodatkowe informacje

Załatw sprawę przez Internet:

epuap

Administratorem Twoich danych osobowych jest Miejska Biblioteka Publiczna z siedzibą w Radomsku (97-500) przy ul. Narutowicza 4, tel. 44 683 23 00, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez nas inspektorem ochrony danych (Jacek Majak) - pisemnie na adres naszej siedziby lub poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Twoje dane przetwarzamy wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym.
Podstawą przetwarzania danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci komunikacji z użytkownikami serwisu.
Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje zapytanie.
Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką (*).