PORTRET WŁASNY - wystawa fotografii członków TFR

Towarzystwo Fotograficzne im. Edmunda Osterloffa w Radomsku oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku zapraszają na wystawę jubileuszową fotografii pt. PORTRET WŁASNY.

Wystawa obejmuje ciekawe i kreatywne portrety członków Towarzystwa Fotograficznego.
Otwarcie wystawy 16 września 2022 godz. 18:15 w Małej Galerii Fotografii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku.
Fotografie będą prezentowane na przełomie września-października 2022 w Małej Galerii Fotografii w MBP w Radomsku.
Serdecznie zapraszamy!

Autorami fotografii są:
Czesław Polcyn, Grzegorz Łyp, Altea Leszczyńska, Grzegorz Ojrzyński, Grzegorz Kaczmarczyk, Edyta Woldan-Cebula, Iwona Belica, Cezariusz Belica, Jacek Strojny, Magdalena Kosowska, Kamila Krawczyk, Edyta Smędzik, Marcin Jurek, Mariusz Foltański, Marek Ambrozik, Paweł Lipiński, Mirosław Kercz, Paweł Paplicki, Robert Moszkowicz, Stanisław Mucharski, Włodzimierz Tyczyński, Robert Pawłowski, Alicja Dzwonek-Bujacz.
Lista członków TFR/uczestników wystawy - zgodna z ułożeniem zdjęć portretowych na plakacie, patrząc od górnego, lewego narożnika.

305678789 594055592208699 2139576460564299431 n