Kalendarz imprez organizowanych we wrześniu 2019 roku

Logo podstawowe małe

ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI WE WRZEŚNIU!

2-30 września 2019 r.

"Z kroniki bojowych dni” - wystawa ze zbiorów biblioteki w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

7  września 2019 r. godz. 11.00
Narodowe Czytanie

Organizatorami akcji Narodowego Czytania są : Miasto Radomsko i Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku.

11 września 2019 r. godz. 11.00 i 16.00

„Konspiracyjne Wojsko Polskie” - promocja albumu; spotkanie z dr Dariuszem Rogutem
dyrektorem Oddziału IPN w Łodzi i autorem albumu Pawiem Wąsem.

21 września 2019 r. godz. 9.00 - 15.00

„Święto Chorągwi Łódzkiej. Barwy Przeszłości” - gra miejska we współpracy z Hufcem ZHP Radomsko.

26  września 2019 r. godz. 8.30

„Listy w butelce” - spotkanie z Anną Czerwińską - Rydel autorką książek dla dzieci.

26 września 2019 r. godz.16.00 ODDZIAŁ DLA DZIECI MBP

Spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci.

27 września 2019 r. godz. 9.00

VIII edycja Festiwalu Pięknego Czytania we w współpracy z GBP w Ładzicach

Festiwal organizowany z okazji Dnia Głośnego Czytania, ustanowionego przez Polską Izbę Książki.
Adresowany do uczniów szkół podstawowych.