Ibuk Libra edycja 2018/2019

images cms image 000028229

Mamy dostęp do wybranych publikacji (ponad 1700 tytułów) czytelni internetowej IBUK LIBRA. Nasza biblioteka w tym roku zagrała vabank:) i wykupiliśmy największy pakiet wśród wszystkich bibliotek województwa łódzkiego, które przystąpiły do konsorcjum. Wszystko dla Was! Miło nam poinformować, że użytkownicy naszej biblioteki są w szpicy, jeśli chodzi o korzystanie z zasobów IBUK LIBRY.

Trochę spraw technicznych:
- wszystkie piny aktywne do października 2018 roku zachowują swoją ważność,
- po nowe piny zapraszamy do biblioteki.

Zapraszamy! W tym roku jeszcze więcej ciekawych pozycji!

poniżej filmiki instruktażowe, jak rejestrować się i korzystać z usług wirtualnej biblioteki.