Dyskusyjny Klub Książki - Filia Nr 1

W dniu 20.04.2018 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku rozpoczyna swoją działalność Dyskusyjny Klub Książki.

Dyskusyjne Kluby Książki to lokalne kluby czytelnicze działające przy bibliotekach publicznych.

Celem działalności klubów jest aktywizacja czytelników polegająca na wspólnej dyskusji na temat wybranych książek, recenzowaniu ich oraz udziału w spotkaniach autorskich.

Spotkania klubu odbywać się będą w Filii nr 1 MBP mieszczącej się przy ul. Batorego 3 a pierwsze spotkanie odbędzie się już 20.04.2018r. o godz. 16.00. Członkowie klubu rozmawiać będą o książce Marioli Pryzwan „Bursztynowa dziewczyna. Anna Jantar we wspomnieniach”.

Termin kolejnego spotkania: 25.05, godz. 16.00, filia Nr 1 MBP, ul. Batorego 3. Zgłoszenia telefoniczne, tel. 44 6822827 Zapraszamy!

dkk1