Wakacje w bibliotece!

12:lip

Godz. 11.00 - "Warsztaty komiksu" - prowadzone przez Szymona Teluka - rysownika, administratora, autora komiksów.

27:lip

Godz. 18.00 - "Historia na wesoło" - spotkanie z pisarzem, autorem książek historycznych, publicystą Sławomirem Koprem.

4:sier

Godz. 12:00 - "Kłamstwa kozy" - spektakl kukiełkowy dla dzieci w wykonaniu teatru lalek "Pinokio".

10:sier

Godz. 17:00 - "Cud nad Wisłą" - spotkanie z pisarzem Mariuszem Urbankiem w 97 rocznicę Bitwy Warszawskiej.

Ponadto:

Ogólnopolskie konkursy plastyczne:

- "Pocztówka z wakacji" - XIV edycja.

- "Mój pierwszy przewodnik po Europie" - X edycja.

(lipiec - sierpień)

"Myszką po ekranie" - spotkania internautów w Wakacyjnym Klubie Internautów w oddziale dla dzieci

(lipiec - sierpień)

"Szachy, warcaby, chińczyk" - spotkania miłośników gier planszowych w Oddziale dla dzieci.

Wystawy książek:

- "Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa..." (Wisława Szymborska) - wystawa książek ze zbiorów Oddziału dla dzieci MBP.

(lipiec)

"Rok 1944 w Warszawie" - w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Wypożycz z wystawy

"Z audiobookiem na wakacje"

(lipiec)

- "Bitwa Warszawska 1920"

(sierpień)

Wystawa fotografii:

"Abstrakcja" - wystawa fotografii członków Towarzystwa Fotograficznego im. E. Osterloffa w Radomsku.