Ibuk Libra - promocja!!

images cms image 000028229

Kochani, z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Tygodnia E-książki (5-11 marca br.) po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. W okresie 1-14 marca br. poszerzy się zestaw tytułów na platformie IBUK Libra o ok. 2700 publikacji, tj. pojawia się książki z następujących kategorii:
- literatura faktu
- literatura piękna
Przez 2 tygodnie otrzymacie dostęp do pełnej treści wszystkich książek z ww. kategorii (+oczywiście książki które teraz mamy w ofercie).
Zasady korzystania z IBUK LIBRA bez zmian, zwiększy się tylko pula dostępnych tytułów.
Zachęcamy Was do aktywnego korzystania z platformy IBUK Libra, w naszej bibliotece czekają na Was kody PIN potrzebne do założenia indywidualnego konta.
Zasób książek w marcu będzie zdecydowanie większy, warto to wykorzystać!!
Zapraszamy!:)