spotkanie z Katarzyną Bondą

bonda

LampionyiBonda

Zaczytani w książkach napisanych przez naszego gościa zgodnie podkreślają, że kryminalne wątki jej powieści stanowią zwykle tajemniczą i znakomitą oprawę do wyjścia w mroczne miejsca, ludzkie wnętrza i towarzyszące im zdarzenia. Znaczy to, że nawet wiedząc „dlaczego zabił kamerdyner”, nie możemy oderwać się od opisywanych historii.

W czwartek 24 listopada o godzinie 16.00

Katarzyna Bonda

Prawa do zagranicznych wydań jej książek, które sprzedały się w ponad milionowym nakładzie, zakupiły największe wydawnictwa na świecie. Jakie sekrety zdradzi tym razem?