Urodzinowy portret miasta

Urodzinowy portret miasta

Jako, że tegoroczne Dni Radomska są wpisane w obchody znakomitego jubileuszu Radomska, przewidzieliśmy z okazji 750 urodzin specjalne podarunki. Jubilat otrzyma wyjątkowy, interdyscyplinarny Portret Miasta, który jakiś czas temu zamówiliśmy u Państwa.

Sam Jubilat przygotował niespodzianki dla przybyłych na urodzinowe przyjęcie gości.

Z    a   p   r    a   s    z    a   m   y

wszystkich serdecznie

w piątek 17 czerwca

o godzinie 17.00

Specjalną portretową oprawę wydarzenia stanowić będzie wystawa „Radomsko w grafice Marka Szymańskiego”, którą jeszcze do końca czerwca będzie można obejrzeć w godzinach naszej pracy. Znakomitym uzupełnieniem może być sobotnia (18 czerwca) propozycja, kiedy to w godzinach od 10.00-15.00 ukaże się „Twórczość literacka radomszczan”, którą zaproponujemy w ramach cyklu Wypożycz z wystawy.

Zaczytani są wśród nas

Na krótką chwilę przed ostatnim szkolnym dzwonkiem,

na kilka godzin przed spakowaniem książek do wakacyjnego bagażu,

proponujemy rozstrzygnięcie tegorocznej edycji naszego konkursu:

„Na najaktywniejszego czytelnika”

Wydarzenie to wyjątkowe

będzie miało miejsce

we środę 22 czerwca br.

o godzinie 16.00

Książki z naszych zbiorów serdecznie zapraszają wszystkich swoich czytelników.

Portret Miasta - fotorelacja

Twórczość literacka radomszczan - wystawa

Rozstrzygnięcie konkursu czytelniczego "Najaktywniejszy czytelnik"

Lista laureatów konkursu czytelniczego "Najaktywniejszy czytelnik"