"Bajkowa Choinka"

Wiadomość z ostaniej chwili: Święty Mikołaj, zapracowany każdego roku coraz bardziej, by zdążyć do wszystkich dzieci, musiał swą tegoroczną podróż rozpocząć aż dwa dni wcześniej, i dlatego tym razem będzie w Radomsku, w naszej – Miejskiej Bibliotece – wyjąkowo

już we czwartek - 4 grudnia 2014 roku o godzinie 10.00

Wraz z nim pojawi się tym razem - w doskonałym towarzystwie przedszkolaków ze wszystkich przedszkoli w mieście - wspomniana, i wyjątkowa jak najbardziej "Bajkowa Choinka".

• W programie tego niesamowitego spotkania przewidujemy strojenie „przenajpiękniejszego” drzewka wraz ze strojeniem min bardzo radosnych z okazji zbliżającej się wizyty ulubionego Świętego wszystkich dzieci.
  • Ponadto do podziwiania będzie przygotowane przez przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 6 przedstawienie co się zowie „Sen o Radomsku”.

Ale oczywiście głównym i najważniejszym zdarzeniem tego dnia będzie spotkanie przedszkolaków ze Świętym Mikołajem. Ale o tym „pst” - tajemnica.

"Bajkowa Choinka" - strojenie choinek własnoręcznie wykonanymi ozdobami przez przedszkolaków ze wszystkich przedszkoli w mieście, przedstawienie w formie inscenizacji teatralnej bajki pt.: "Sen o Radomsku" (PP Nr 6) oraz spotkanie przedszkolaków ze Świętym Mikołajem.