Kolorowe świece żelowe- warsztaty rękodzieła dla dzieci

Dnia 18 stycznia odbyły się warsztaty rękodzieła ph.: "Kolorowe świece żelowe" organizowane w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku w ramach ferii zimowych. Zajęcia cieszyły się wyjątkowym zainteresowaniem. Każdy uczestnik z wielkim zapałem wykonał dwie oryginalne świece żelowe. Pięknie zapakowane mogą być wyjątkowym prezentem dla babci, dziadka lub rodzica.

Kolejne warsztaty rękodzieła w Oddziale dla dzieci już 26 stycznia.

IMG 20230118 112450