Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki - Filia nr 1

"Odkryj świat, w którym magia książek niesie otuchę nawet w najczarniejszej godzinie..."

Taki świat odkryli członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki podczas przygotowań do pierwszej w tym roku dyskusji nad książką, czytając "Bibliotekarkę w Paryżu" Janet Skeslien Charles - niezwykłą historię o miłości, przyjaźni i sile literatury w czasach II wojny światowej. Powieść ta jest oparta na prawdziwej historii paryskich bibliotekarzy, którzy ryzykowali życiem podczas wojny i pokazuje, że odwagę można znaleźć nawet między regałami książek. Polecamy!