Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki - Filia nr 1

"Można mieć poczucie, że się tonie, nawet jeśli w zasięgu wzroku nie ma skrawka wody" - to cytat z książki "Dziewiętnaście minut" autorstwa Jodi Picoult, o której rozmawiali na piątkowym spotkaniu członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki. Książka porusza trudną i ważną problematykę przemocy fizycznej i psychicznej wśród nastolatków i powinna stać się obowiązkową lekturą dla każdego nauczyciela i rodzica. Treść wzbudza wiele refleksji, zwłaszcza nad naturą człowieka i nad sensem jego postępowania. "Dziewiętnaście minut - tyle starczy, żeby dopełnić zemsty"...

292644177 565143991969354 9046503812051541724 n