Dyskusyjny Klub Książki - Filia nr 1

9 listopada br., w chmurne popołudnie, ale z wielką ochotą spotkali się w Filii nr 1 MBP w Radomsku członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki, by porozmawiać o przepięknej, nostalgicznej opowieści o dorastaniu, samotności oraz miłości. "Gdzie śpiewają raki" Delii Owens, bo to właśnie ta książka urzekła klubowiczów, przedstawia rozdzierająca serce historię Kyi, uczącej się zaufania do ludzi, przeplatając ją z pełnokrwistym kryminałem, a wszystko to w klimacie przybrzeżnych mokradeł Karoliny Północnej. Powieść ta mocno zadziałała na wyobraźnię klubowiczów i wywołała niezliczoną ilość wzruszeń.

254407336 411190777210133 2729708569390922878 n