Grupa MOTYLKI z PP nr 9 odwiedziły Filię nr 2

5 listopada br. Filię nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku odwiedziła zaprzyjaźniona grupa MOTYLKI, czterolatki z Publicznego Przedszkola nr 9. Prace dzieci były wystawiane w placówce wielokrotnie. Nareszcie możemy poznać młodych twórców osobiście. Spośród prac niektórzy rozpoznali swoje wyklejanki.
Przedszkolaki zwiedziły przy okazji bibliotekę i zapoznały się ze sposobem korzystania z księgozbioru.
Wychodząc obiecały, że dostarczą kolejną porcję swoich pięknych prac, na nową wystawę. Myślę, że niejedną jeszcze. Zachęcam do obejrzenia wystawy. Tej i kolejnych.