Czerwony Kapturek w Akademii Myszki Miki w Radomsku

Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. Pamiętajmy, że czytając dzieciom bajki rozwijamy ich wyobraźnię, fantazję, pamięć i wzbogacamy słownictwo. Bajkowe postacie sprawiają, że świat dziecka staje się radosny i kolorowy.
W Dniu Postaci z Bajek, Czerwony Kapturek zaprasza do bajkowego świata książek.

A Czerwony Kapturek nie tylko hasał między regałami w bibliotece ale i odwiedził przedszkolaków z Akademii Myszki Miki w Radomsku.