Spotkanie z Małgorzatą Berwid - "Ciotka Książkula i Moliki Książkowe w bibliotece"

Zaczarowana biblioteka

Oczywiście, że każda biblioteka jest troszkę zaczarowana. Sprawiają to poukładane na regałach książki. Im ich więcej, tym więcej tej magii przypada. Ale może najbardziej zaczarowane ze wszystkich bibliotek są te, w których za sprawą Pani Małgorzaty Berwid królują Moliki Książkowe?

Dlatego z ogromną przyjemnością ogłaszamy ich przybycie pod nasz dach, co nastąpi już w najbliższy czwartek 12 czerwca o godzinie 10.00. Zapraszamy wszystkich na wyjątkowe spotkanie z autorką programów w redakcji dziecięcej TVP 1. Współautorką „Ciuchci” i twórczynią „Molików”, a ponadto laureatką być może najcudowniejszego odznaczenia świata czyli Orderu Uśmiechu.

Pani Małgorzata Berwid jest animatorką kultury i w czarodziejski sposób potrafi wypełnić przestrzeń szklanego ekranu tym, co w książkach najpiękniejsze. A tak przecież budzi się miłość i szacunek do książek. Najlepiej jak potrafią zrobią to we czwartek„Ciotka Książkula i Moliki Książkowe w bibliotece”.

Kto nie może doczekać się tego spotkania może zajrzeć na Molikową stronę już dzisiaj: >> kliknij