Spotkanie z Jackiem Łęskim

Po co nam ta demokracja?

Dwadzieścia pięć lat to w sam raz tyle, by wyrósł, ukształtował się i dojrzał człowiek. W tym samym czasie, od pamiętnych wyborów 4 czerwca 1989 roku, kształtowała się w naszej ojczyźnie demokracja. Jest ciągle młoda i atrakcyjna, a co najważniejsze możemy z niej w pełni korzystać.

Pamiętajmy przy tym, że mądry człowiek uczy się całe życie. Z pewnością więc jeszcze wiele przed nami i warto umiejętnie korzystać z tej wywalczonej wolności. A temu zawsze dobrze służy wymiana doświadczeń i wiedza, której ciekawą porcję będzie można zyskać w najbliższy piątek, 6 czerwca, kiedy to o godzinie 11.00 odbędzie się w naszej bibliotece spotkanie z Jackiem Łęskim, dziennikarzem i wydawcą Gazety Radomszczańskiej, który spróbuje odpowiedzieć na ważne pytanie „Po co nam ta demokracja?”.