Odczyt dr. Jerzego Bednarka

1 marca 2012 r. z okazji Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" dr Jerzy Bednarek Zastępca Naczelnika Oddziałowego Biura Udostępniania i Archiwizacji Dokumentów IPN w Łodzi wygłosił odczyt nt. "Represje Informacji Wojska Polskiego wobec członków organizacji Konspiracyjne Wojsko Polskie (1945-1946)". Odczyt został wzbogacony pokazem slajdów.

Na spotkaniu gościliśmy panią Prezydent Miasta Radomsko Annę Milczanowską, przedstawicieli organizacji kombatanckich, Rodzin Katyńskich, nauczycieli i młodzież szkół radomszczańskich oraz czytelników biblioteki. W holu udostępniona jest wystawa ph. "Śladami Warszyca – wystawa laureatów konkursu historyczno-fotograficznego".