"Zimowe spotkania z teatrem" - ferie w bibliotece cz.II

Dnia 6 lutego 2012 r. w MBP w Radomsku odbyły się kolejne warsztaty teatralne z cyklu „Zimowe spotkania z teatrem” prowadzone przez aktorów Sceny Edukacyjnej Dzieci i Młodzieży „Abecadło” z Krakowa.

Tym razem przyszli aktorzy dowiedzieli się jak duże znaczenie w spektaklu mają rekwizyty. Znaleźli się w garderobie teatru, gdzie mogli ucharakteryzować się przed występem i założyć kostiumy sceniczne. W próbach spektaklu „Legenda o smoku wawelskim” brali udział kolejno wszyscy uczestnicy warsztatów. Na koniec odbyła się wielka premiera spektaklu z wykorzystaniem dodatkowych efektów scenicznych.