Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku uzyskała dofinansowanie w wysokości  25 000 zł w ramach Kierunku Interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych Priorytetu 1 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0  na lata 2021-2025 ze środków finansowych Ministra Kultury i dziedzictwa Narodowego.

Realizując założenia programu ,zakupiliśmy 546 książki tradycyjne oraz 750 kodów zdalnego dostępu do platformy do  Empik Go, które będą ważne do grudnia 2023 roku.

logotyp belka 2022