Merry Christmas Everyone

Zgodnie z tradycją i potrzebą serca życzymy sobie w tych dniach chętnie i serdecznie Świąt Wesołych i wszystkiego
co najlepsze.

Dzieci z przedszkola Bajkowa Kraina w Radomsku wiedzą teraz jak zrobić to po angielsku. Bo we wtorek 11 grudnia odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej kolejne już, organizowane wspólnie z Centrum Helen Doron, zajęcia z cyklu CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM PO ANGIELSKU. W świąteczny klimat wprowadziła dzieciaki nauczycielka z Centrum, która przeczytała najmłodszym bajkę o takiej właśnie tematyce, a zatytułowaną „Little Star”.
  Późniejsza wspólna zabawa połączyła poznawanie angielskich słówek związanych ze bożonarodzeniową tradycją z wyklejaniem papierowej choinki. A że było bajecznie kolorowo, to i angielskie nazwy kolorów same, korzystając z okazji, powchodziły do dziecięcych główek.