Białek poznaje nowego przyjaciela

Dnia 11.05.2011 r. o godz.10.00 w Oddziale dla dzieci miało miejsce kolejne spotkanie Bajkowego Klubu Przedszkolaka.

Wzięli w nim udział wychowankowie PP nr 1 w Radomsku. Dzieci wysłuchały opowiadania Marie Louise Rudolfsson pt. Białek poznaje nowego przyjaciela. Książka ta wchodzi w skład całego cyklu opowiadań o przygodach gotlandzkiego kucyka – Białka. Przedszkolaki chętnie rozmawiały na temat przeczytanej książki. Swoje wrażenia przelały na papier, malując  wymarzonego konika. Wspaniałe, kolorowe prace ozdobiły ściany Bajkowego Klubu Przedszkolaka.